• NIESAMOWITA CODZIENNOŚĆ

    Projektowanie szkoły Satavuo było podręcznikowym przykładem partnerstwa przy realizacji inwestycji. Współpracując z gminą Laukaa, wspólnie stworzyliśmy projekt, który zainspiruje przyszłych uczniów. Sprawiając, że każdy projekt jest wyjątkowy, tworzymy niesamowitą codzienność.

    Czytaj więcej
  • Urban Insight

    Expert Knowledge, Innovative Thinking Putting the best information in front of the best people

    ODWIEDŹ STRONĘ

Urban Insight

„Obieg zamknięty” - wizja transformacji miejskiej

Sposób, w jaki patrzymy na naturę, kształtuje nasze działania i stosunek do otoczenia. W ciągu następnej dekady liczba ludności na obszarach miejskich wzrośnie o prawie 2,5 miliarda ludzi. Dzięki podejściu cyrkulacyjnemu, możemy stworzyć wyjątkowe środowiska miejskie i wnieść kluczowy wkład w łagodzenie skutków zmiany klimatu i zarządzanie nimi. W niniejszym raporcie opisano działania cyrkulacyjne i efekty takich działań - w jaki sposób projektowanie cyrkulacyjne pomaga tworzyć wyjątkowe środowiska miejskie dla wszystkich obywateli.

Do raportu Urban Insight
/contentassets/204646397ffa4bf68221c0d5cba3739d/570x380_ui6.jpg

CERTYFIKACJA BREEAM / LEED

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ  

Tworzenie miejsc pracy przyjaznych środowisku jest w dzisiejszych czasach kwestią kluczową. Konsultanci Sweco posługując się narzędziami takimi jak systemy BREEAM czy LEED oceniają i certyfikują budynki. Wraz z deweloperami, projektantami, wykonawcami i najemcami współtworzymy zrównoważone środowisko pracy i życia.

Czytaj dalej
/contentassets/204646397ffa4bf68221c0d5cba3739d/1.jpg

Technologia BIM

Korzystanie z technologii BIM do celów projektowych i zarządzania oznacza dostęp do ogromnych korzyści – lepsze zrozumienie, wydajniejsze projektowanie i mnóstwo plusów, szczególnie o charakterze ekonomicznym. Inżynierowie Sweco wykorzystują doświadczenie dotyczące projektów w technologii BIM, dzięki czemu nasi klienci otrzymują wysokiej klasy konstrukcje w optymalnej cenie.

 

Czytaj dalej
/globalassets/images-480x270/480x270_our_offer_installation_2.jpg