• Transforming Society Together

  Czytaj więcej
 • NIESAMOWITA CODZIENNOŚĆ

  Projektowanie szkoły Satavuo było podręcznikowym przykładem partnerstwa przy realizacji inwestycji. Współpracując z gminą Laukaa, wspólnie stworzyliśmy projekt, który zainspiruje przyszłych uczniów. Sprawiając, że każdy projekt jest wyjątkowy, tworzymy niesamowitą codzienność.

  Czytaj więcej
 • Urban Insight

  Expert Knowledge, Innovative Thinking Putting the best information in front of the best people

  ODWIEDŹ STRONĘ

Urban Insight

"Miejskie Zdrowie i Dobre samopoczucie"

Nowy temat przewodni raportów UrbanInsight: „Zdrowie i dobre samopoczucie w mieście” podkreśla trzy główne obszary badane przez naszych ekspertów: zrównoważona mobilność, zdrowe miasta i budynki oraz bezpieczne systemy wodne. Są one kluczowe dla poprawy ogólnego stanu zdrowia obywateli i złagodzenia skutków zmiany klimatu w naszych miejskich społeczeństwach. Dlaczego piszemy raporty? Gromadzimy ekspertów w swojej dziedzinie, aby wyznaczać cele w budowania lepszych społeczeństw przyszłości. Zapoznaj się z wiedzą za pośrednictwem Urban Insight.

Do raportu Urban Insight
/contentassets/204646397ffa4bf68221c0d5cba3739d/570x380-witamy-nowy-temat-sweco-urbaninsight.jpg

CERTYFIKACJA BREEAM / LEED

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ  

Tworzenie miejsc pracy przyjaznych środowisku jest w dzisiejszych czasach kwestią kluczową. Konsultanci Sweco posługując się narzędziami takimi jak systemy BREEAM czy LEED oceniają i certyfikują budynki. Wraz z deweloperami, projektantami, wykonawcami i najemcami współtworzymy zrównoważone środowisko pracy i życia.

Czytaj dalej
/contentassets/204646397ffa4bf68221c0d5cba3739d/1.jpg

Technologia BIM

Korzystanie z technologii BIM do celów projektowych i zarządzania oznacza dostęp do ogromnych korzyści – lepsze zrozumienie, wydajniejsze projektowanie i mnóstwo plusów, szczególnie o charakterze ekonomicznym. Inżynierowie Sweco wykorzystują doświadczenie dotyczące projektów w technologii BIM, dzięki czemu nasi klienci otrzymują wysokiej klasy konstrukcje w optymalnej cenie.

 

Czytaj dalej
/globalassets/images-480x270/480x270_our_offer_installation_2.jpg