• Niesamowita Codzienność

    Naszym celem jest odwrócenie fali powodziowej. Współpraca z miastem Wrocław zapobiegła miliardowym szkodom, dzięki zastosowaniu nowatorskiego podejścia do gospodarki wodnej. Podchodząc do każdego projektu w wyjątkowy sposób, tworzymy niesamowitą codzienność

    PRZECZYTAJ WIĘCEJ
  • Urban Insight

    Odwiedź stronę

Urban Insight

Raport „Transformacja energetyczna: jak możesz wnieść swój wkład?” bada czynniki, które mogą wpłynąć na rzeczywistą zmianę udziału odbiorców energii w procesie transformacji energetycznej. W tym raporcie Urban Insight eksperci Sweco współpracują z naukowcami, aby pokazać, w jaki sposób możesz wspierać transformację energetyczną w swoim codziennym życiu.

Urban Insight opiera się na serii raportów opracowanych przez ekspertów Sweco. Jest to długofalowa inicjatywa z co roku zmieniającym się tematem przewodnim. Tematem na rok 2019 jest Energia miejska (Urban Energy), czyli zrównoważony rozwój energii w Europie.

Do raportu Urban Insight
/contentassets/204646397ffa4bf68221c0d5cba3739d/ui6_2019_energy_transition_570x380_logo.jpg
/contentassets/204646397ffa4bf68221c0d5cba3739d/1.jpg

CERTYFIKACJA BREEAM / LEED

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ  

Tworzenie miejsc pracy przyjaznych środowisku jest w dzisiejszych czasach kwestią kluczową. Konsultanci Sweco posługując się narzędziami takimi jak systemy BREEAM czy LEED oceniają i certyfikują budynk. Wraz z deweloperami, projektantami, wykonawcami i najemcami współtworzymy zrównoważone środowisko pracy i życia.

Czytaj dalej

Technologia BIM

Korzystanie z technologii BIM do celów projektowych i zarządzania oznacza dostęp do ogromnych korzyści – lepsze zrozumienie, wydajniejsze projektowanie i mnóstwo plusów, szczególnie o charakterze ekonomicznym. Inżynierowie Sweco wykorzystują doświadczenie dotyczące projektów w technologii BIM, dzięki czemu nasi klienci otrzymują wysokiej klasy konstrukcje w optymalnej cenie.

 

Czytaj dalej
/globalassets/images-480x270/480x270_our_offer_installation_2.jpg