Sweco zwycięzcą dwóch rankingów 24 edycji Book of Lists

/contentassets/3e2662cc346e434aa3fa68c2b4f44fd9/fotoram.io-2.jpg

Sweco zwycięzcą dwóch rankingów 24 edycji Book of Lists

25 września 2019
W dniu 24 września w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji inauguracji 24 wydania rocznika Book of Lists 2019/2020. W tegorocznej edycji dwa pierwsze miejsca zajęło Sweco Consulting sp. z o.o. Zwyciężyliśmy w dwóch kategoriach: Zarządzanie Projektem Budowlanym oraz Pozyskiwanie Funduszy Unijnych.

Maciej Chrzanowski, prezes Sweco w Polsce: „Bardzo się cieszę, że zajęliśmy dwa pierwsze miejsca w najbardziej prestiżowym rankingu firm działających w Polsce. To dla nas duże wyróżnienie i zarazem potwierdzenie naszej pozycji na rynku. Na pozycję lidera zapracowaliśmy wszyscy. Bardzo Wam za to dziękuję”.

Book of Lists, wydawany przez Warsaw Business Journal, to największa publikacja o charakterze rankingowym w Polsce. To przewodnik po polskim biznesie i gospodarce prezentujący najważniejsze informacje na temat firm sektorów gospodarki typu B2B takich jak: usługi dla firm, budownictwo i nieruchomości, usługi finansowe, motoryzacja i transport, edukacja, informatyka i telekomunikacja, turystyka i wypoczynek, przewodnik informacyjny. Dystrybuowany od ponad 20 lat poprzez patronaty medialne na przeszło 80 imprezach B2B, w izbach handlowych i ambasadach. Roczny nakład to ponad 15000 egzemplarzy.