Sweco po raz drugi z rzędu zwycięzcą rankingu Book of List w kategorii „Firm zarządzających projektem budowlanym”

/contentassets/ada92c4e78b84dc58e71d6dd3f037ff9/770x380_sweco_zwyciezca_rankingu_25_edycji_book_of_lists.jpg

Sweco po raz drugi z rzędu zwycięzcą rankingu Book of List w kategorii „Firm zarządzających projektem budowlanym”

14 grudnia 2020
Sweco Consulting sp. z o.o., tak jak w ubiegłym roku, zwyciężyło w kategorii „Firm zarządzających projektem budowlanym”. Mimo, że jubileuszowa 25 edycja przebiegła w specjalnych warunkach, jest nam niezwykle miło, że po raz kolejny zajęliśmy pierwsze miejsce w jednym z największych tego typu rankingu w Polsce.

Book of Lists, wydawany przez Warsaw Business Journal, to przewodnik po polskim biznesie i gospodarce prezentujący najważniejsze informacje na temat firm sektorów gospodarki typu B2B takich jak: usługi dla firm, budownictwo i nieruchomości, usługi finansowe, motoryzacja i transport, edukacja, informatyka i telekomunikacja, turystyka i wypoczynek, przewodnik informacyjny. Dystrybuowany od ponad 20 lat poprzez patronaty medialne na przeszło 80 imprezach B2B, w izbach handlowych i ambasadach. Roczny nakład to ponad 15000 egzemplarzy.

 

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 17 500 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie. Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 20.6 mld SEK (1.9 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.