Architektura

PROJEKTOWANIE PERSPEKTYWICZNE Połowa ludności świata mieszka w miastach. Architekci Sweco równie profesjonalnie zaprojektują od zera całkiem nowe miasto w Azji, jak i szkołę w małym miasteczku. Niezależnie od charakteru projektu, skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu idealnych warunków mieszkania, pracy i rozwoju dla przyszłych mieszkańców ośrodków miejskich. Ponieważ architekci Sweco posiadając zarówno specjalistyczną wiedzę, jak i doświadczenie w wielu dziedzinach, doskonale sprawdzają się w projektowaniu budynków oraz tworzeniu architektury krajobrazu przyszłości.

Świadczone usługi

 • Architektura budynków
 • Projektowanie oświetlenia
 • Wizualizacja

Architektura budynków

Architekci Sweco tworzą korzystne warunki życia i rozwoju dla ludzi. Do działania motywuje nas najbardziej troska oraz dbałość. Za fundament naszej działalności uważamy ludzi, a także środowisko. Zasadę tę wyrażamy na wiele różnych sposobów, w szczególności poprzez połączenie pragmatyzmu i emocji, funkcjonalności i wzornictwa.

Dzięki ścisłej i otwartej współpracy z klientami zaczynamy głębiej rozumieć poszczególne projekty. Ma to również fundamentalne znaczenie dla płynnego przebiegu procesu oraz dla sukcesu ostatecznego produktu. Nasi architekci zajmują się wszelkiego rodzaju inwestycjami, poczynając od budynków mieszkalnych, poprzez placówki opiekuńcze, szkolne, biura, aż po projekty komercyjne, zarówno w wielkiej, jak i w małej skali. W Szwecji, Polsce oraz w wielu innych krajach.

Swą siłę czerpiemy z przynależności do dużej organizacji. Architekci Sweco wykonują swoją pracę wraz z inżynierami, specjalistami do spraw środowiska oraz wieloma innymi specjalistami związanymi z urbanistyką. Dzięki temu tworzą z największą możliwą korzyścią dla klientów.

/globalassets/images-570x380/570x380_our_offer_architecture.jpg

Osoby do kontaktu

 • Bartosz
  Dzieża
  Dyrektor Działu Infrastruktura Miejska
  +48607969946
  Jlśyvw jvnqbzbść
 • Michał
  Powierża
  Dyrektor Działu Konstrukcje, Przemysł
  +48 730 690 680
  Jlśyvw jvnqbzbść