Architektura

PROJEKTOWANIE PERSPEKTYWICZNE Połowa ludności świata mieszka w miastach. Architekci Sweco równie profesjonalnie zaprojektują od zera całkiem nowe miasto w Azji, jak i szkołę w małym miasteczku. Niezależnie od charakteru projektu, skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu idealnych warunków mieszkania, pracy i rozwoju dla przyszłych mieszkańców ośrodków miejskich. Ponieważ architekci Sweco posiadając zarówno specjalistyczną wiedzę, jak i doświadczenie w wielu dziedzinach, doskonale sprawdzają się w projektowaniu budynków oraz tworzeniu architektury krajobrazu przyszłości.

Świadczone usługi

 • Architektura budynków
 • Projektowanie oświetlenia
 • Wizualizacja

Projektowanie oświetlenia

Dzięki odpowiedniemu oświetleniu ludzie czują się lepiej - komfortowo i bezpiecznie, zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Oświetlenie prowadzi nas po mieście, przyczynia się do pozytywnego odbioru bodźców z otoczenia. Zastosowanie właściwego oświetlenia we właściwym miejscu pozwala na stworzenie odpowiedniej atmosfery, pięknych pomieszczeń i energooszczędnych rozwiązań. Światło ma wielkie znaczenie dla naszego zdrowia, snu i życia codziennego. Właśnie dlatego kompozycja oświetlenia ma kluczowe znaczenie w planowaniu naszego otoczenia.

Sweco dysponuje specjalistyczną wiedzą na temat rozwiązań komercyjnych i funkcjonalnych, a także w obszarze energooszczędności. Bardzo zależy nam na kwestiach związanych z zużyciem energii, eksploatacją i konserwacją. Zajmujemy się projektami oświetlenia, planowaniem, wzornictwem i nadzorem na realizacją, zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Mamy duże doświadczenie w pracy nad zleceniami związanymi z oświetleniem obiektów komunalnych i w przestrzeni publicznej.

Projektanci oświetlenia i planiści instalacji elektrycznych w Sweco współpracują ściśle z architektami krajobrazu, architektami projektującymi budynki, urbanistami i inżynierami planowania ruchu drogowego. Jest to gwarancją dobrej współpracy oraz świetnych wyników. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, współpracujemy z klientem, komunikując się z nim na wielu płaszczyznach i reagując na potrzeby pojawiające się w projekcie.

/globalassets/images-570x380/570x380_our_offer_architecture.jpg

Osoby do kontaktu

 • Bartosz
  Dzieża
  Dyrektor Działu Infrastruktura Miejska
  +48607969946
  Jlśyvw jvnqbzbść
 • Michał
  Powierża
  Dyrektor Działu Konstrukcje, Przemysł
  +48 730 690 680
  Jlśyvw jvnqbzbść