• NIESAMOWITA CODZIENNOŚĆ

    Naszym celem jest odwrócenie fali powodziowej. Współpraca z miastem Wrocław zapobiegła miliardowym szkodom, dzięki zastosowaniu nowatorskiego podejścia do gospodarki wodnej. Podchodząc do każdego projektu w wyjątkowy sposób, tworzymy niesamowitą codzienność

Jak wygląda niezwykłość? To coś wspaniałego? Najnowocześniejszego? Prawdziwe dzieło sztuki?

Jak najbardziej.

Jednak to, co niezwykłe, nie zawsze jest tym, czego oczekujemy. Możemy znaleźć je wokół siebie, zmieniając życie codziennych ludzi, usuwając przeszkody, łagodząc stres, czyniąc życie bezpieczniejszym, łatwiejszym, czystszym, a także słodszym.

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłość i niezależnie od tego, czy angażujemy się w wielkie projekty, czy dopracowujemy szczegóły tych mniejszych, niezwykłość jest standardem, tak jak i sposób naszego działania.

Każdy projekt przydzielony jest do odpowiedniego zespołu, który będzie nim żył tak jak Ty odkrywając, pytając, testując i współpracując razem z Tobą.

Ponieważ nasi Klienci nie są tylko Klientami. Są partnerami, których sukces jest dla nas tak samo ważny jak nasz własny.

Razem tworzymy coś niezwykłego – każdego dnia.

Gdzie odnaleźć niezwykłość?

Przez dziesięciolecia Holendrzy nauczyli się nie tylko żyć, ale i walczyć z morzem. Znalezienie bardziej zrównoważonych i elastycznych sposobów projektowania wałów jest wyzwaniem, które wymaga nowych sposobów myślenia. W ścisłej współpracy z naszym klientem opracowaliśmy koncepcję, która pozwoliła zbudować wał z gliny znajdującej się w pobliżu

/globalassets/campaigns/the-incredible-day-to-day-4/2020-02-05_10-19-02.jpg