• Niezwykła codzienność

    Nasz zespół, jadąc rowerem, ramię w ramię z urbanistami z Bergen, zaprojektował nową, efektywną ścieżkę rowerową. Skoncentrowanie się na tym, co przed nami, pozwoliło na stworzenie prosetj drogi w kierunku przyszłości.

Jak wygląda niezwykłość? To coś wspaniałego? Najnowocześniejszego? Prawdziwe dzieło sztuki?

Jak najbardziej.

Jednak to, co niezwykłe, nie zawsze jest tym, czego oczekujemy. Możemy znaleźć je wokół siebie, zmieniając życie codziennych ludzi, usuwając przeszkody, łagodząc stres, czyniąc życie bezpieczniejszym, łatwiejszym, czystszym, a także słodszym.

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłość i niezależnie od tego, czy angażujemy się w wielkie projekty, czy dopracowujemy szczegóły tych mniejszych, niezwykłość jest standardem, tak jak i sposób naszego działania.

Każdy projekt przydzielony jest do odpowiedniego zespołu, który będzie nim żył tak jak Ty odkrywając, pytając, testując i współpracując razem z Tobą.

Ponieważ nasi Klienci nie są tylko Klientami. Są partnerami, których sukces jest dla nas tak samo ważny jak nasz własny.

Razem tworzymy coś niezwykłego – każdego dnia.

Gdzie odnaleźć niezwykłość?

Zbudowanie jednego z najdłuższych tuneli rowerowych na świecie zmieni norweskie Bergen w miasto rowerzystów i pieszych. Wspólnie z naszym klientem otworzyliśmy rozmaite, nowe drogi myślenia, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla osób poruszających się po mieście.

/globalassets/campaigns/the-incredible-day-to-day-3/fallbackyt.png