Twoja wizja, Nasza rzeczywistość

Przyszłość innym może wydawać się odległa, jednak w Sweco jest teraźniejszością. Nasi konsultanci, specjalizujący się w instalacjach budowlanych, pracują obecnie nad wykończeniem i wyposażeniem wnętrz nowego szpitala. Jednak dopiero za 5 lat ma on zacząć przyjmować pacjentów. Nasi inżynierowie ruchu drogowego, prowadzą aktualnie analizy dotyczące nowej linii metra. Ma być oddana do użytku pasażerom dopiero za 10 lat. Z kolei nasi architekci projektują teraz coś, co w przyszłości, za około 15 lat, ma stać się pełną życia, dynamicznie rozwijającą się, nową dzielnicą miasta. Misja Sweco polega na tym, aby zawsze wybiegać o krok naprzód. Dla większości ludzi rezultaty naszych obecnych prac staną się w przyszłości rzeczywistością. Sweco jest firmą dla ludzi, którzy oczekują znacznie więcej. Ze swej strony zapewniamy, że będziemy najbardziej zaangażowanym i bezproblemowym partnerem, z którym współpraca będzie przebiegała sprawnie. Dołożymy wszelkich starań, aby zrozumieć Państwa potrzeby lepiej niż ktokolwiek inny. Obiecujemy także, że dostaną Państwo od nas dokładnie taki poziom fachowości, jakiego wymaga sytuacja. Niezależnie od tego, z jakim wyzwaniem przyjdzie Wam się zmierzyć, Sweco jest partnerem, który pomoże rozwiązać każdy problem. Sweco planuje i projektuje zrównoważone społeczności oraz miasta przyszłości. Wraz z klientami i wiedzą naszych 17 500 architektów, inżynierów i innych specjalistów, współtworzymy rozwiązania dedykowane urbanizacji, wykorzystujemy potęgę digitalizacji i sprawiamy, że nasze społeczności rozwijają się w sposób zrównoważony. Sweco to wiodąca europejska firma konsultingowa w zakresie inżynierii i architektury, której sprzedaż wynosi około 20,6 mld SEK (1,9 mld EUR). Firma jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm.

W skrócie

GŁÓWNY PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI

Firma Sweco zajmuje się planowaniem i projektowaniem zrównoważonych społeczeństw oraz miast przyszłości. Cel ten osiągamy, oferując specjalistyczne usługi w obszarze doradztwa inżynieryjnego, technologii ochrony środowiska i architektury.

OBECNOŚĆ NA RYNKACH MIĘDZYNAROWODYCH

Sweco dysponuje placówkami w: Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Estonii, Bułgarii, Czechach, Niemczech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Chinach i na Litwie. Sweco realizuje dziesiątki tysięcy projektów w ok. 70 krajach na świecie, oferując czystą wodę, efektywną infrastrukturę i ekologiczne rozwiązania w obszarze energetyki.

ZATRUDNIENIE

Ok. 17 500 pracowników

WARTOŚĆ OBROTÓW NETTO

Ok. 20,6 mld SEK

Nasza strategia

STRATEGIA

Sweco przyjęło zdecentralizowany model działalności, w oparciu o zasadę bezpośredniego kontaktu z klientami. Każdy nasz kontrahent powinien mieć poczucie, że doradcy Sweco bardzo dobrze rozumieją jego organizację. Tylko przy takim założeniu możemy się naprawdę zaangażować we współpracę jako partner biznesowy, tworząc rozwiązania dopasowane idealnie do wymagań klienta.

JAKOŚĆ, EFEKTYWNOŚĆ I RENTOWNOŚĆ DLA KLIENTÓW

Wykorzystując w możliwie najbardziej efektywny sposób czas i zasoby, zapewniamy klientom zarówno rentowność, jak i wysoką jakość. Ponieważ pragniemy zagwarantować Państwu realizację oczekiwań, prowadzimy regularne badania satysfakcji naszych kontrahentów oraz wprowadzamy dalsze ulepszenia wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

TALENT I ODDANIE

Sweco to suma fachowej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania naszych pracowników. Każda osoba robi wielką różnicę, jeśli chodzi o ostateczny rezultat. Przyciąganie, rozwój i utrzymywanie największych talentów ma kluczowe znaczenie dla spełnienia oczekiwań klientów. To właśnie dlatego, tak bardzo zależy nam na znajdywaniu utalentowanych pracowników i dawaniu im możliwości rozwoju oraz odniesienia sukcesu.

Jako konsultanci jesteśmy
Prawdziwie zaangażowanymi partnerami
Bezproblemowymi we współpracy kontrahentami
Wspólnie oferujemy najbardziej dostępną i najszerszą wiedzę fachową
/globalassets/campaigns/the-incredible-day-to-day-2/cinemagraphfilterfallback.jpg

NIESAMOWITA CODZIENNOŚĆ

Duży czy mały, sprawimy, że Twój projekt będzie wyjątkowy. Dobierzemy właściwych ekspertów do zadania, którzy pracując razem z Tobą stworzą coś niezwykłego.

Sprawiając, że każdy projekt jest wyjątkowy, tworzymy niesamowitą codzienność

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

MAMY HISTORIĘ I PATRZYMY W PRZYSZŁOŚĆ

W naszej historii chodzi tak naprawdę o przyszłość. Przygotowanie na potrzeby i wyzwania, jakie stoją przed społeczeństwem, było zawsze fundamentem naszej działalności. Rewolucja przemysłowa czy też dzisiejszy trend globalnej urbanizacji, uzmysłowiły nam, że obecne społeczności i miasta zawsze będą się różnić od tych wczorajszych, a naszym celem jest być zawsze o jeden krok do przodu.

Zobacz więcej...
/globalassets/images-480x270/480x270_about_us_history.jpg
/globalassets/images-480x270/480x270_about_us_organisation.jpg

WIEDZA GLOBALNA DOSTĘPNA LOKALNIE

Zdecentralizowany model biznesowy Sweco to klucz do sukcesu. Prostota w działaniu i koncentracja na potrzebach klientów pozwoliła Sweco osiągnąć pozycję ważnego, międzynarodowego gracza, przy jednoczesnym utrzymaniu obecności na rynkach lokalnych oraz lokalnej specjalizacji.

Zobacz więcej...

ODPOWIEDZIALNI KONSULTANCI

Przejrzystość i odpowiedzialność to podstawowe warunki przyczyniające się do osiągania przez Sweco sukcesów, która rozwija się szybciej niż większość innych firm.

Zobacz więcej...
/globalassets/images-480x270/480x270_about_us_responsibility.jpg