0 of 0 dla ""

Asystent Projektanta Drogowego

Stanowisko

Miejsce

Kraków

O Nas

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego. Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie elementów dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami;
  • Współudział w wykonywaniu uzgodnień wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Współpraca z projektantami innych branż;
  • Opracowywanie modeli 3D projektów infrastrukturalnych.
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe na kierunku Budowa dróg lub pokrewne;
  • Znajomość programów AutoCAD Civil i/lub OpenRoads;
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność;
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i w Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo – projektowych;
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów krajowych, jak i zagranicznych;
  • Szkolenie i rozwój kompetencji;
  • Pakiet benefitów pracowniczych: pakiet medyczny Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe UNIQA, dofinansowanie do wakacji, prezenty świąteczne itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną, dotyczącą procesu przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji, dostępną tutaj: Klauzula informacyjna RODO

Copy link