0 of 0 dla ""

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Stanowisko

Nadzory

Miejsce

Łódź

O Nas

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego. Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski.

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Udział w przygotowaniu i weryfikacji Planów Zapewnienia Jakości i Planów Kontroli i Badań (PKiB);
  • Kontrola jakości dostaw materiałów;
  • Kontrola jakości w toku produkcji/realizacji prac;
  • Udział w odbiorach wynikających z Planów Kontroli i Badań (PKiB);
  • Dokumentowania przeprowadzonych kontroli i badań;
  • Prowadzenie nadzoru nad bieżącą dokumentacją jakościową;
  • Prowadzenie archiwum i rejestrów dokumentacji jakościowej;
  • Nadzór nad spływem dokumentacji od Wykonawców oraz terminowe egzekwowanie dokumentów jakościowych;
  • Współpraca z Wykonawcami;
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym;
  • Uczestniczenie w odbiorach częściowych robót;
  • Przygotowanie zestawień dokumentacji jakościowej.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji specjalisty ds. zapewnienia i kontroli jakości w oparciu o normy PN-EN ISO 9001 i PN-ISO 10005 przy realizacji inwestycji w przemyśle energetycznym lub przemyśle chemicznym lub przemyśle rafineryjnym;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w nadzorze jakościowym na budowie obiektu przemysłowego (pożądane z zakresu branży energetycznej);
  • Praktyczna, komunikatywna znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office;
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
  • Sumienność i dokładność;
  • Elastyczność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania.

Mile widziane:

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo – projektowych;
  • Dostępne benefity (adekwatne do formy podjęcia współpracy): pakiet medyczny Medicover, karta Multisport/ Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe UNIQA, owoce w biurach, dofinansowanie do Empik Go, zajęć językowych oraz do wakacji, prezenty świąteczne;
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów krajowych jak i zagranicznych;
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną, dotyczącą procesu przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji, dostępną tutaj: Klauzula informacyjna RODO

Copy link