0 of 0 for ""

Sweco wzięło udział w Poland Business Run 2021

50 zawodników Sweco Polska wzięło udział w Poland Business Run 2021!

05 września 2021 odbyła się jubileuszowa, bo 10. edycja biegu Poland Business Run. 8. w której wzięli udział pracownicy Sweco z następujących miast: Białystok, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław. Zgłosiło się aż 50 osób, które wystartowały w 10 drużynach. Wasze zaangażowanie, pasja oraz chęć niesienia pomocy innym motywują nas do dalszego działania. Dziękujemy!

Podobnie jak w roku ubiegłym, ze względów sanitarnych organizatorzy biegu wprowadzili modyfikacje. Tzn. można było przebiec regulaminowe 4 km w każdym miejscu na świecie, indywidualnie bądź w drużynie. Wszystkie wyniki zbierane były przez dedykowaną aplikację lub wpisywane przez stronę www. Dzięki temu osoby np. przebywające na urlopach mogły zmierzyć się z wyzwaniem w pięknych okolicznościach przyrody, o czym mogą świadczyć zdjęcia nadesłane przez naszych pracowników 😊.

Sweco wzięło udział w Poland Business Run 2021

Jesteście naszą dumą!

Więcej informacji o biegu można znaleźć na stronie https://polandbusinessrun.pl/pl/info

Fot. główne: Marcin Gawroński

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 500 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie. Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 23 mld SEK (2,2 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Copy link
Powered by Social Snap