0 of 0 dla ""

Zrównoważony rozwój

Potrzeba dzielenia się wiedzą i wspólnego działania jest teraz ważniejsza niż kiedykolwiek. W Sweco dążymy do bycia liderem na wszystkich rynkach, na których działamy i wykorzystania naszych kompetencji do rozwijania społeczeństw zgodnie z celami zrównoważonego rozwoju ONZ.

To właśnie w projektach klientów mamy największe możliwości, aby coś zmienić. Nasza praca nad zrównoważonymi budynkami, wydajną infrastrukturą oraz dostępem do energii elektrycznej i czystej wody sprzyja zrównoważonemu rozwojowi. Każdego roku prowadzimy ponad 80 000 projektów, a zrównoważony rozwój jest sercem każdego z nich.

Wierzymy w siłę naszych projektów, ale stawiamy sobie również ambitne cele w zakresie naszych działań wewnętrznych. Naszym celem jako firmy jest osiągnięcie neutralności klimatycznej nie później niż w 2040 r. oraz bycie liderem na wszystkich rynkach, na których działamy.

Poszerzanie granic zrównoważonego rozwoju miast

Poszerzanie granic zrównoważonego rozwoju miast

Jak przebiega współpraca z naszymi Klientami na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich?

Sztokholmski Królewski Port Morski jest jednym z największych obszarów miejskich w Europie. Docelowo ma mieć co najmniej 12 000 nowych domów i 35 000 miejsc pracy. Sweco ściśle współpracowało z miastem Sztokholm oraz innymi zaangażowanymi firmami i stronami, aby znaleźć rozwiązania, które zagwarantują najlepsze warunki dla mieszkańców.

Urban Insight by Sweco

Urban Insight jest długoterminową inicjatywą, która dostarcza, w formie raportów, spostrzeżeń na temat zrównoważonego rozwoju miasta, widzianego z perspektywy jego mieszkańców. Raporty napisane przez ekspertów Sweco oparte są na faktach i badaniach. Inicjatywa ta zwraca uwagę społeczeństwom i decydentom na fakty potrzebne do zrozumienia i sprostania obecnym oraz przyszłym wyzwaniom.

Sweco

Neutralność klimatyczna do 2040

Celem całej grupy Sweco jest osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2040 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby być liderem na wszystkich rynkach, na których działamy.

Neutralność klimatyczna do 2040 roku

Sustainability Report

The Report describes Sweco’s view on sustainability and our role to achieve sustainable development through client projects and Business Areas. It describes the main risks and opportunities, our sustainability goals, and accomplished results for our material topics.

cover photo

Materiały cyrkularne w infrastrukturze – Droga do bezemisyjnej przyszłości

Formularz kontaktowy

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Napisz do nas!