• MYŚLISZ O PRZYSZŁOŚCI? MOŻESZ POMÓC NAM JĄ TWORZYĆ.

Chcesz aby Twoja praca miała znaczenie? Zatem Sweco jest miejscem dla Ciebie. W Sweco nie ma odległej przyszłości. Projektujemy ją tu i teraz, zapewniając, że wszystko, co potrzebne społeczeństwu - od czystej wody i ciepłych, przytulnych domów do efektywnego transportu i nowoczesnych szpitali - staje się naturalną częścią jutra. Sukces wymaga ścisłej współpracy z klientami i głębokiego zrozumienia ich potrzeb. Typowy pracownik Sweco jest przystępny i zaangażowany w to, co robi oraz posiada ugruntowaną wiedzę ekspercką.

/globalassets/images-480x270/480x270_career_start1.jpg
WYSOKIE STANDARDY
Ustawiamy poprzeczkę wysoko, ale jednocześnie zapewniamy możliwość realizacji ambitnych celów. Od samego początku zachęcamy do brania odpowiedzialności oraz dajemy szansę pracy przy ambitnych i ciekawych projektach w ramach dynamicznego zespołu. Nad wszystkim czuwają liderzy, którzy udzielając wskazówek i wsparcia są wstanie wykrzesać najgłębsze pokłady Twojego talentu.
/globalassets/images-480x270/480x270_career_start2.jpg
CIĄGŁY ROZWÓJ
Ponieważ w naszej pracy głównie zmagamy się problemami jutra, musimy być zawsze o jeden krok do przodu. Dlatego Twój ciągły rozwój ma kluczowe znaczenie zarówno dla Twojego jaki i naszego sukcesu.
/globalassets/images-480x270/480x270_career_start3.jpg
POZOSTAĆ Z PRZODU
Dla nas, ciągły rozwój nie jest tylko możliwością – jest wymogiem. Dlatego Sweco jest tak satysfakcjonującym miejscem do pracy niezależnie od tego czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem czy doświadczonym konsultantem.

Najbardziej przystępny i zaangażowany partner biznesowy o uznanych kompetencjach

Przyszłość może się innym wydawać odległa, jednak w Sweco jest jak najbardziej realna. Nasi konsultanci specjalizujący się w instalacjach budowlanych pracują aktualnie nad wykończeniem i wyposażeniem wnętrz nowego szpitala, który dopiero za pięć lat ma zacząć przyjmować pacjentów. Nasi inżynierowie ruchu drogowego prowadzą obecnie analizy dotyczące nowej linii metra, która ma być oddana do użytku pasażerom za lat dziesięć. Z kolei nasi architekci projektują aktualnie coś, co w przyszłości - za około 15 lat - ma stać się pełną życia, dynamiczną nową dzielnicą miasta. Misja Sweco polega na tym, by zawsze wybiegać o krok naprzód. Dla większości ludzi rezultaty naszych obecnych prac staną się w przyszłośći rzeczywistością. 

Zobacz więcej...
/globalassets/images-570x380/570x380_aboutus_v2.jpg