0 of 0 dla ""

Podsumowanie wyjazdu integracyjnego Sweco Young 2023

Podsumowanie wyjazdu integracyjnego Sweco Young 2023

Opublikowano: 21/09/2023

Co roku młodzi pracownicy Sweco mają możliwość wzięcia udziału w spotkaniach integracyjnych organizowanych w ramach inicjatywy Sweco Young. Tym razem spotkali się w Sielpi Wielkiej. W wydarzeniu wzięło udział niemal 70 pracowników Sweco Polska z 5 oddziałów naszej firmy.

Na miejscu na uczestników czekało survivalowe szkolenie, podczas którego nauczyli się rozpalania ognia z wykorzystaniem krzesiwa, budowania szałasów czy też korzystania z busoli. Wieczorem odbyła się kolacja połączona z zabawą taneczną. Czas wolny sprzyjał aktywnemu wypoczynkowi nad zalewem. Chętni korzystali z uroków plaży, pływali czy też grali w siatkówkę. Część krakowskiego zespołu przedłużyła integrację i w drodze powrotnej wybrała się na spływ kajakami Czarną Nidą.

Tego typu spotkania sprzyjają wzajemnemu poznawaniu się i ułatwiają współpracę pomiędzy zespołami w realizacji projektów. W czasach komunikatorów internetowych bezpośredni kontakt jest nadal bardzo ważny w budowaniu relacji. Pragniemy wszystkim podziękować za wspólne chwile! | Koordynatorzy Sweco Young

Share via
Copy link