0 of 0 dla ""

Premiera mapowego portalu powiatu chodzieskiego

Opublikowano: 30/06/2021

30 czerwca 2021 swoją premierę miał mapowy portal powiatu chodzieskiego, który jest zwieńczeniem podpisanej w zeszłym roku umowy pomiędzy Starostwem Powiatowym w Chodzieży a firmą Sweco Polska.

Narzędzie ma na celu ułatwić odkrywanie regionu zarówno mieszkańcom, jak i odwiedzającym powiat turystom. Inwentaryzacja istniejących i stworzenie zupełnie nowych tras pieszych, biegowych i rowerowych, szlaków tematycznych, zgromadzenie informacji o atrakcjach turystycznych, bazie noclegowo-gastronomicznej i wprowadzenie ich do aplikacji, to tylko część działań, jakie zostały wykonane w ramach ścisłej współpracy Zamawiającego oraz Wykonawcy.

Podziękowania dla Michała Pawłowskiego, który koordynował prace po stronie Wykonawcy oraz zaprezentował portal podczas inauguracji.

Aplikacja jest żywym organizmem, który będzie rozwijał się w miarę tego, jak rosnąć będzie oferta turystyczna powiatu chodzieskiego. Zachęcamy do odwiedzin zarówno samego portalu, jak i oczywiście wyjątkowego miejsca na mapie jakim jest Ziemia Chodzieska.

Premiera mapowego portalu powiatu chodzieskiego

Mapowy portal powiatu chodzieskiego

Link do portalu:

https://experience.arcgis.com/experience/51b4c9cc2c8c46f089319f40e7fc9b79/page/page_13/?fbclid=IwAR1-bmjeZpHxyZfCj9ibWOcv4B-v5kkXbsjlZ8J98oxbO5Zx_npIT4AqG-Y

fot. Sweco Polska

Osoby do kontaktu

Patryk Pszczółkowski, Sweco

Patryk Pszczółkowski

Kierownik Zespołu GIS
Share via
Copy link