0 of 0 dla ""

Spływ kajakowy połączony ze sprzątaniem rzek / fot. Sweco Polska

Spływ kajakowy połączony ze sprzątaniem rzek – przepis na udane spotkanie integracyjne

Opublikowano: 01/07/2022

Pomysły na spotkanie integracyjne w firmach są różne. Jak to wygląda w Sweco Polska? Pożytecznie i nieszablonowo. Przykładem może być nasz Dział Budownictwa Ekologicznego. Koleżanki i koledzy co roku wspólnie uczestniczą w spływie kajakowym podziwiając widoki i jednocześnie sprzątając trasę, którą płyną.

Co tym razem wyłowili z Baryczy i Młynówki? „Jak to zazwyczaj bywa, niechlubną wizytówką społeczeństwa pozostawioną na polskich rzekach są głównie opakowania po napojach (butelki i puszki). Naszą akcją, oprócz bezpośredniego odłowienia odpadów, staramy się zwrócić uwagę na fakt, że przyroda to nasze dobro wspólne i powinniśmy je traktować jak własny dom, a nie wysypisko.” – mówi Marcin Gawroński, Dyrektor Działu Budownictwa Ekologicznego

Troska o środowisko powinna przejawiać się we wszystkich aspektach życia. Jak widać Pracownicy Sweco spełniają środowiskową misję na co dzień, wspierając ekologiczne budownictwo i angażując się w różnego rodzaju inicjatywy proekologiczne.

Spływ kajakowy połączony ze sprzątaniem rzek

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 500 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie. Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 23 mld SEK (2,2 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap