0 of 0 dla ""

12. konferencja PLGBC Green Building Summit już 6-7 października w Warszawie

12. konferencja PLGBC Green Building Summit już 6-7 października w Warszawie

Opublikowano: 19/09/2022

PLGBC Green Building Summit to najbardziej rozpoznawalna i opiniotwórcza konferencja w polskiej branży nieruchomości, budownictwa i architektury, symbol zielonego postępu. 12. edycja wydarzenia, w tym roku pod hasłem Time to (Re)think, odbędzie się 6-7.10.2022 r. w zrównoważonej przestrzeni Sound Garden Hotel w kompleksie Business Garden w Warszawie. Organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Wydarzenie jest międzynarodowe, hybrydowe, a w programie znajdą się prelekcje, panele, prezentacje, czas na spotkanie i poznanie. Przygotowano dwa dni aktywności: pierwszy to całodzienna konferencja, której zwieńczeniem będzie wręczenie nagród PLGBC Green Building Awards 2022 i koktajl. Drugi dzień poświęcony będzie dekarbonizacji budownictwa w ramach projektu #BuildingLife.

Pojawią się również przedstawiciela Sweco Polska:

  1. Marcin Gawroński, jako prelegent opowie o praktycznych aspektach EGS i odpowie na pytanie o to jak budować wiarygodność organizacji.

ESG to już nie tylko modne hasło, a realny market driver, który zmienia oblicze firm i budowanych lub zarządzanych przez nie budynków. Jakie narzędzia pomagają w uporządkowaniu kwestii ESG i na jakich przykładach warto się wzorować?

  1. Janusz Mizerny podczas panelu dyskusyjnego będzie rozmawiał o najlepszych strategiach dekarbonizacyjnych, potrzebie współpracy wszystkich uczestników rynku budowlanego, narzędziach wspomagających procesy dekarbonizacji i głównych wyzwaniach stojących przed branżą w tym obszarze.
  2. Daniel Hojniak należy do jury konkursowego, które przyzna PLGBC Green Building Awards 2022. Celem konkursu jest wyróżnienie zaangażowania uczestników konkursu w rozwój zrównoważonego budownictwa w Polsce, a także podniesienie świadomości tego rozwoju wśród uczestników rynku budowlanego w Polsce i na świecie.

 

Marcin Gawroński

Marcin Gawroński

Dyrektor Działu BUDOWNICTWA EKOLOGICZNEGO
Janusz Mizerny

Janusz Mizerny

Starszy Inżynier ds. efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, Sustainability manager
Daniel Hojniak

Daniel Hojniak

Starszy Inżynier ds. zrównoważonego budownictwa

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 500 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie. Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 23 mld SEK (2,2 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap