0 of 0 dla ""

12. konferencja PLGBC Green Building Summit już 6-7 października w Warszawie

12. konferencja PLGBC Green Building Summit już 6-7 października w Warszawie

Opublikowano: 19/09/2022

PLGBC Green Building Summit to najbardziej rozpoznawalna i opiniotwórcza konferencja w polskiej branży nieruchomości, budownictwa i architektury, symbol zielonego postępu. 12. edycja wydarzenia, w tym roku pod hasłem Time to (Re)think, odbędzie się 6-7.10.2022 r. w zrównoważonej przestrzeni Sound Garden Hotel w kompleksie Business Garden w Warszawie. Organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Wydarzenie jest międzynarodowe, hybrydowe, a w programie znajdą się prelekcje, panele, prezentacje, czas na spotkanie i poznanie. Przygotowano dwa dni aktywności: pierwszy to całodzienna konferencja, której zwieńczeniem będzie wręczenie nagród PLGBC Green Building Awards 2022 i koktajl. Drugi dzień poświęcony będzie dekarbonizacji budownictwa w ramach projektu #BuildingLife.

Pojawią się również przedstawiciela Sweco Polska:

  1. Marcin Gawroński, jako prelegent opowie o praktycznych aspektach EGS i odpowie na pytanie o to jak budować wiarygodność organizacji.

ESG to już nie tylko modne hasło, a realny market driver, który zmienia oblicze firm i budowanych lub zarządzanych przez nie budynków. Jakie narzędzia pomagają w uporządkowaniu kwestii ESG i na jakich przykładach warto się wzorować?

  1. Janusz Mizerny podczas panelu dyskusyjnego będzie rozmawiał o najlepszych strategiach dekarbonizacyjnych, potrzebie współpracy wszystkich uczestników rynku budowlanego, narzędziach wspomagających procesy dekarbonizacji i głównych wyzwaniach stojących przed branżą w tym obszarze.
  2. Daniel Hojniak należy do jury konkursowego, które przyzna PLGBC Green Building Awards 2022. Celem konkursu jest wyróżnienie zaangażowania uczestników konkursu w rozwój zrównoważonego budownictwa w Polsce, a także podniesienie świadomości tego rozwoju wśród uczestników rynku budowlanego w Polsce i na świecie.

 

Marcin Gawroński

Marcin Gawroński

Dyrektor Działu BUDOWNICTWA EKOLOGICZNEGO
Daniel Hojniak

Daniel Hojniak

Kierownik Zespołu WELL AP, LEED AP, BREEAM AP
Share via
Copy link