0 of 0 dla ""

Nowi Ambasadorzy Sweco

Opublikowano: 25/01/2024

Mamy przyjemność poinformować, że w roku akademickim 2023/2024 rolę Ambasadorów Sweco pełni Kinga oraz Wiktoria. Jednocześnie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie naszym Ambasadorom z poprzedniej – wyjątkowej, bo pierwszej kadencji: Oli i Tomkowi (Kraków), Damianowi  (Warszawa) oraz Maćkowi i Kindze (Poznań).

Kinga – Ambasadorka Sweco w Krakowie

Kinga

Od 1,5 roku jestem związana z Działem Konstrukcji w Biurze Projektowym Sweco w Krakowie. Obecnie studiuję na pierwszym roku Budownictwa na studiach magisterskich Politechniki Krakowskiej, na specjalizacji Technologia i Organizacja budowy. Jestem również aktywnym członkiem Studenckiego Koła Naukowego Konstrukcji Żelbetowych „Conkret”, gdzie rozwijam swoją pasję do żelbetu. Z fascynacją śledzę, jak innowacje technologiczne transformują branżę budowlaną. Poza światem konstrukcji, interesuję się piłką nożną, podróżami, muzyką, kulturą hiszpańską i turecką. Uwielbiam towarzystwo swoich czworonożnych przyjaciół.

Dołączyłam do programu ambasadorskiego firmy, aby umożliwić innym studentom korzystanie z możliwości, jakie nasza firma oferuje. Sama miałam szansę dołączyć do niej dzięki informacjom zdobytym na spotkaniu koła naukowego, a teraz chcę, aby inni mieli podobną szansę na rozwój zawodowy.

Wiktoria – Ambasadorka Sweco w Poznaniu

WiktoriaJestem studentką 4 roku Energetyki na Politechnice Poznańskiej, z wybraną specjalizacją w Elektroenergetyce. Swoją przygodę ze Sweco rozpoczęłam na początku 2023 roku w Dziale Rozwoju Technologii. Uwielbiam koty, gotowanie oraz filmy i seriale animowane. W wolnych chwilach spędzam czas z przyjaciółmi i udzielam się w kole naukowym Polonium.

 

 

 

 

 

 

Share via
Copy link