0 of 0 dla ""

“Certyfikacja wielokryterialna budynków” – praktyczny poradnik branżowy

Opublikowano: 15/11/2021

Inżynierowie Sweco Polska opracowali praktyczny poradnik po najbardziej popularnych systemach certyfikacji wielokryterialnych. Wiele lat naszych doświadczeń oraz kilkanaście tygodni pracy zaowocowało kompendium wiedzy inżynierskiej, czerpiącej z międzynarodowych metod oceny budynków. Publikacja została przygotowana z myślą o szerzeniu wiedzy i stymulowaniu działań projektowych z zakresu zrównoważonego budownictwa.

Głównym celem opracowania jest wskazanie podstawowych wytycznych, dobrych praktyk i pokazanie przykładów rozwiązań, które w ramach koncepcji projektu, a następnie projektowania oraz realizacji przyczyniają się do powstania obiektu – bardziej zielonego, a co z tego wynika bardziej przyjaznego i tańszego w użytkowaniu.Poradnik adresujemy do wszystkich tych, którzy chcą poszerzać wiedzę z zakresu zrównoważonego projektowania budynków, a w szczególności członkom zespołów projektowych i wykonawczych, studentom i wykładowcom, inwestorom i zarządcom nieruchomości.

Szerzenie wiedzy z zakresu ekologicznego budownictwa przyczynia się do wypełniania celu nr 4 z Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (Dobra jakość edukacji) i stanowi podstawę do poprawy warunków życia ludzi.

Mamy nadzieję, że dostępność poradnika, który można bezpłatnie pobrać z naszej strony, oraz jego przystępna forma okażą się ciekawe dla czytelników zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami.

Osoby do kontaktu

Marcin Gawroński

Marcin Gawroński

Dyrektor Działu BUDOWNICTWA EKOLOGICZNEGO
Marcin Cierpisz

Marcin Cierpisz

Starszy Inżynier ds. zrównoważonego budownictwa | Menadżer ds. zrównoważonego rozwoju
Share via
Copy link