0 of 0 for ""

Głównym celem opracowania jest wskazanie podstawowych wytycznych, dobrych praktyk i pokazanie przykładów rozwiązań, które w ramach koncepcji projektu, a następnie projektowania oraz realizacji przyczyniają się do powstania obiektu - bardziej zielonego, a co z tego wynika bardziej przyjaznego i tańszego w użytkowaniu.

“Certyfikacja wielokryterialna budynków” – praktyczny poradnik branżowy

Inżynierowie Sweco Polska opracowali praktyczny poradnik po najbardziej popularnych systemach certyfikacji wielokryterialnych. Wiele lat naszych doświadczeń oraz kilkanaście tygodni pracy zaowocowało kompendium wiedzy inżynierskiej, czerpiącej z międzynarodowych metod oceny budynków. Publikacja została przygotowana z myślą o szerzeniu wiedzy i stymulowaniu działań projektowych z zakresu zrównoważonego budownictwa.

Głównym celem opracowania jest wskazanie podstawowych wytycznych, dobrych praktyk i pokazanie przykładów rozwiązań, które w ramach koncepcji projektu, a następnie projektowania oraz realizacji przyczyniają się do powstania obiektu – bardziej zielonego, a co z tego wynika bardziej przyjaznego i tańszego w użytkowaniu.

Poradnik adresujemy do wszystkich tych, którzy chcą poszerzać wiedzę z zakresu zrównoważonego projektowania budynków, a w szczególności członkom zespołów projektowych i wykonawczych, studentom i wykładowcom, inwestorom i zarządcom nieruchomości.

Szerzenie wiedzy z zakresu ekologicznego budownictwa przyczynia się do wypełniania celu nr 4 z Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (Dobra jakość edukacji) i stanowi podstawę do poprawy warunków życia ludzi.

Mamy nadzieję, że dostępność poradnika, który można bezpłatnie pobrać z naszej strony, oraz jego przystępna forma okażą się ciekawe dla czytelników zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami.

fot. feenstrafotografie.nl / Maarten Feenstra

Osoby do kontaktu

Marcin Gawroński

Marcin Gawroński

Dyrektor Działu BUDOWNICTWA EKOLOGICZNEGO
brak zdjęcia

Marcin Cierpisz

Starszy Inżynier ds. zrównoważonego budownictwa

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 500 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie. Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 23 mld SEK (2,2 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Copy link
Powered by Social Snap