0 of 0 dla ""

Podsumowanie zbiórki w ramach akcji Szlachetna Paczka

Podsumowanie zbiórki w ramach akcji Szlachetna Paczka

Opublikowano: 20/12/2022

Od 21 listopada do 5 grudnia br. trwała zbiórka darów oraz pieniędzy na rzecz potrzebujących w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. Do akcji przyłączyli się nasi pracownicy z biur w Poznaniu, w Krakowie oraz w Warszawie.

W sumie zebraliśmy 39 paczek. Wszystkie pięknie zapakowane produkty zostały dostarczone wolontariuszom, którzy przekazali pakunki potrzebującym rodzinom. W zamian dostaliśmy poruszające relacje z przekazania darów i podziękowania. Dobre emocje oraz radość sprawiona obdarowanym, upewniła nas w przekonaniu, że warto pomagać.

Szczególnie wzruszyło nas podsumowanie od Wolontariuszki z Krakowa, które pozwalamy sobie zacytować:

„Drogie panie Aneto i Magdo <koordynatorki akcji w Krakowie>, wspaniali pracownicy firmy Sweco Polska oraz wszyscy, którzy zaangażowaliście się w przygotowanie pomocy dla pani Marty – z całego serca dziękuję! Paniom dziękuję za koordynowanie całej akcji i wspaniałą komunikację, za życzliwość i poczucie humoru. Dziękuję za wszystkie pytania, szczególnie te, które zrodziły się w wyniku dyskusji w Państwa gronie.

Miałam dzięki nim pewność, że Paczka jest przygotowywana przez ludzi, którym zależy na profesjonalnym doprowadzeniu do końca zadania, którego się podjęli, a pani Marta miała poczucie, że prezenty przygotował dla niej ktoś, dla kogo ważna jest właśnie ona i jej potrzeby.

Dziękuję wszystkim, którzy materialnie wsparli to przedsięwzięcie, dając dowód hojności i otwartości ludzkich serc. Bez Państwa nie mogłoby być mowy o tak kompleksowej, spersonalizowanej, skutecznej pomocy. Dziękuję osobom, które niezwykle starannie zapakowały paczki, tworząc pełnoprawny świąteczny prezent, który na długo zapada w pamięć obdarowanego.

Chcę życzyć każdemu z Państwa radosnych i spokojnych Świąt, czasu pełnego bliskości kochanych osób i czasu odnajdywania nadziei, z którą po raz kolejny wrócą Państwo do zwykłej codzienności. Życzę, aby ta codzienność była od teraz bogatsza o powracające w najmniej spodziewanych momentach dobro, które zasiali Państwo w świecie, pomagając pani Marcie.

To wszystko wydarzyło się dzięki Tobie i Twojemu zaangażowaniu w Szlachetną Paczkę. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie, będzie tylko mniej.

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Zespół Szlachetnej Paczki”

Share via
Copy link
Powered by Social Snap