0 of 0 dla ""

Sweco otrzymało certyfikaty “Gwiazda Rankingu Buildera”

Opublikowano: 11/04/2024

9 kwietnia w Warszawie miała miejsce uroczysta gala “Gwiazdy Rankingu Buildera”, na której Sweco Polska zostało uhonorowane w kilku kategoriach. Te prestiżowe certyfikaty stanowią potwierdzenie zaangażowania naszej firmy w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań oraz silnej pozycji na polskim rynku usług inżynieryjno-projektowych.

Przypominamy, że nasza firma zajęła w kategorii firm inżynieryjnych i projektowych:

  •  1 miejsce pod względem sumy aktywów w Polsce,
  •  1 miejsce pod względem przychodów w województwie wielkopolskim,
  •  4 miejsce w rankingu firm inżynieryjno-projektowych pod względem przychodów ze sprzedaży.

Certyfikaty z rąk organizatorów odebrał Maciej Chrzanowski, Prezes Sweco Polska:

Otrzymane Gwiazdy Rankingu Buildera są świadectwem siły i stabilności Sweco Polska na konkurencyjnym rynku inżynieryjno-projektowym. To dla nas potwierdzenie, że nasze zaangażowanie w rozwój społeczności i środowiska, jest zauważane i cenione oraz, że nasza praca ma znaczenie. Szczególne podziękowania kieruję do naszych pracowników, bez których to nie byłoby możliwe.

Wyróżnienia “Gwiazdy Rankingu Builder 2024” przyznane są w ramach projektu „Build the Future”, na podstawie analizy danych finansowych za lata 2018-2022 publikowanych w KRS, co potwierdza niezachwianą pozycję firm w wybranych kategoriach. Projekt ten prowadzony jest od 2019 roku przez miesięcznik „Builder”, PwC Polska oraz Dun & Bradstreet.

fot. Builder Polska

Share via
Copy link