0 of 0 for ""

Sweco Polska dołączyło do międzynarodowych organizacji zarządzających certyfikacjami budynków

Sweco Polska dołączyło do międzynarodowych organizacji zarządzających certyfikacjami budynków

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do międzynarodowych organizacji U.S. Green Building Council (USBGC) oraz International WELL Building Institute (IWBI), które zarządzają certyfikacjami ekologicznych i zdrowych budynków. Nasi specjaliści z Działu Budownictwa Ekologicznego od wielu lat aktywnie działają na rzecz zrównoważonego budownictwa.

Ciekawostka dotycząca certyfikacji LEED

O ile zmniejszą się opłaty do jednostki po uwzględnieniu członkostwa USGBC na poziomie minimum Silver, dla budynku o powierzchni GFA 40 000 m2 ? Szybka kalkulacja…. Opłaty obniżą się aż o 4 432 EUR tj. 20 829 PLN !

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu:

  • Daniel Hojniak, Starszy Inżynier ds. Zrównoważonego Budownictwa, +48 538 816 490, daniel.hojniak@sweco.pl
  • Katarzyna Czyżewska, Starszy Inżynier ds. Zrównoważonego Budownictwa, katarzyna.czyzewska@sweco.pl
  • Marcin Gawroński,  Dyrektor Działu Budownictwa Ekologicznego, +48 607 961 280, marcin.gawronski@sweco.pl

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 000 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie. Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 22 mld SEK (2,1 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap