0 of 0 dla ""

Gala rozdania nagrod w konkursie Diamenty Infrastruktury i Budownictwa 2023

Sweco Polska zwycięzcą prestiżowego konkursu Diamentów Infrastruktury i Budownictwa

21 marca 2023 roku w Warszawie miała miejsce XIV edycja Konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo. Zwieńczeniem wydarzenia była gala rozdania Diamentów Infrastruktury i Budownictwa dla podmiotów najbardziej wyróżniających się w branży. Sweco Polska zwyciężyło w kategorii Doradca Techniczny Roku.

Była to pierwsza edycja Diamentów Infrastruktury i Budownictwa w tej kategorii. Jej finalistami są podmioty wspomagające zarządzanie projektem począwszy od wymogów formalnych przez wsparcie w realizacji inwestycji, wyróżniające się wysoką jakością oferowanych usług.

Maciej Chrzanowski, Prezes Zarządu Sweco Polska – Jestem ogromnie zaszczycony i dumny, że Kapituła Konkursowa, składająca się z tak znamienitego grona osób, przyznała główną nagrodę właśnie Sweco. To wyróżnienie chciałbym zadedykować w pierwszej kolejności wszystkim naszym pracownikom. To w głównej mierze ich codzienna praca, profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że jesteśmy laureatem tej nagrody.

Konferencja podzielona była na cztery panele dyskusyjne, gdzie zaproszeni eksperci poruszyli tematy związane z zamówieniami publicznymi, infrastrukturą drogową, infrastrukturą kolejową i transportem oraz zielonym budownictwem.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło m.in. Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Pełna informacja na stronie Organizatora

Relacja Organizatora z gali na YouTube – wręczenie nagrody w kategorii Doradca Techniczny Roku od 39:10 minuty.