0 of 0 dla ""

Nowość: seria podcastów Urban Insight

Nowość: seria podcastów Urban Insight

Witamy w podkastach Urban Insight – tutaj nauka, fakty, dane i wiedza ekspercka przekazywane są w przystępny sposób. Prezentujemy najciekawsze trendy dotyczące planowania i rozwoju zrównoważonych społeczeństw. Zapraszamy czołowych specjalistów do dyskusji o największych wyzwaniach i rozwiązaniach w budowaniu zdrowych budynków. Wspólnie z ekspertami omawiamy, dlaczego zdrowie oraz dobre samopoczucie są ważnymi tematami dla naszych środowisk miejskich, a także budynków dziś i w przyszłości.

Premierowy podcast Urban Insight pt. “Najzdrowszy budynek na świecie”

Dlaczego mówimy, że „budynek jest zdrowy”? Czy istnieje coś takiego jak najzdrowszy budynek na świecie? Co sprawia, że budynek jest zdrowy i jak go zbudować? Zaprosiliśmy czołowych specjalistów do dyskusji o największych wyzwaniach i rozwiązaniach w budowaniu zdrowych budynków. Posłuchajcie:

Podcast dostępny w języku angielskim. Można posłuchać go również w: Apple PodcastSpotify oraz Google Podcast

Nasi goście:

  • Mattias Goldmann, Dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju w Sweco
  • Nathalie Laure Roebbel, Kierownik ds. Jakości Powietrza i Zdrowia w Światowej Organizacji Zdrowia Head
  • Masi Mohammadi, Profesor „Architektury w Zdrowiu” i „Inteligentnych Technologii Architektonicznych” na Politechnice w Eindhoven, Holandia
  • Matthew Webster, Dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju, Wielka Brytania
  • Moderator: Colm O Callaghan, Brid Agency

O podcaście Urban Insight

Misją Urban Insight jest dzielenie się rozwiązaniami dla przyszłego planowania miast i inicjowanie dialogu na temat ich zrównoważonego rozwoju. W latach 2018-2021 Urban Insight dotarł do 22,3 mln osób za pośrednictwem wiadomości, prasy i mediów.

W 2021 r. trzy odcinki podcastu Urban Insight skupią się na procesie i działaniach związanych z budowaniem zdrowych miast, zdrowych budynków i zdrowego środowiska.

Formularz kontaktowy

Chcesz się z nami skontaktować? Zapraszamy do skorzystania z formularza.