0 of 0 dla ""

UI 2021 02 podcast

Podcast: Zdrowe miasta dla następnego pokolenia

Opublikowano: 24/11/2021

Wszystko, co planujemy i budujemy w miastach, powinno trwać przez pokolenia. Ale czy nasze miasta naprawdę nadają się na następne pokolenie? Jak kształtujemy nasze miasta, aby były zdrowymi miejscami dorastania dla dzieci i ich rodzin?

Posłuchaj naszego najnowszego podcastu na temat budowania miast dla następnego pokolenia i dowiedz się, dlaczego dbałość o zdrowie dzieci ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia zdrowych miast.

Dostępne również w: Apple Podcast, Spotify, and Google Podcast

UNICEF ostrzega, że jeden na cztery zgony dzieci poniżej piątego roku życia jest związany z niezdrowym środowiskiem. W tym podcaście rozmawiamy z ekspertami ds. rozwoju miast, UNICEF i innymi specjalistami szwedzkiego systemu szkolnego.

Goście podcastu

  • Pernilla Baralt, Sekretarz Generalna, UNICEF Szwecja
  • Andreas Gyllenhammar, Dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju, Sweco
  • Åsa Lindgren, Kierownik ds. zrównoważonego rozwoju, sztokholmskie szkoły, SISAB
  • Jens Aerts, Urbanista i kierownik zespołu, Sweco Belgium
  • Emil O’Callaghan, Student
  • Colm O’Callaghan, Moderator, Brid Agency
 Urban Insight podcast

Wszystko, co planujemy i budujemy w miastach, powinno trwać przez pokolenia. Ale czy nasze miasta naprawdę nadają się na następne pokolenie?

O podcaście Urban Insight

Sweco z dumą prezentuje drugi podcast Urban Insight – w którym nauka, fakty i wiedza ekspercka łączą się z rozrywką i zainteresowaniem rozwojem zrównoważonych miast przyszłości.

W Urban Insight naszą misją jest dzielenie się rozwiązaniami dla przyszłości planowania miast i inicjowanie dialogu na temat zrównoważonego rozwoju miast. W latach 2018-2021 Urban Insight dotarł do ponad 22 milionów osób zarówno w formie drukowanej, jak i internetowej.

W 2021 r. trzy odcinki podcastu Urban Insight skupią się na procesie i działaniach stojących za budowaniem zdrowych miast, zdrowych budynków i zdrowych środowisk.

Osoby do kontaktu

brak zdjęcia

Piotr Szymczak

Dyrektor Działu KONSULTING
Share via
Copy link