0 of 0 dla ""

Active

Sweco Polska poszerza ofertę usług o certyfikację ActiveScore

Opublikowano: 02/09/2022

Nasi Konsultanci z Działu Budownictwa Ekologicznego wzięli udział w szkoleniu z zakresu certyfikacji budynków ActiveScore. Dzięki temu oferta Sweco Polska poszerzyła się o kolejną usługę: certyfikacja wielokryterialna ActiveScore. Czym jest i jakie korzyści przynosi tego rodzaju certyfikacja?

ActiveScore jest certyfikatem, który wyróżnia i pozwala ulepszyć budynki pod kątem udogodnień zachęcających użytkowników do aktywnego przemieszczania się. Na podstawie najnowszych badań naukowych i dzięki współpracy z ekspertami powstał system, który przygotowuje obiekty do zmian oraz wyznacza standardy dla aktywnego podróżowania.

Aktywne podróżowanie jest dobre dla ludzi i dobre dla miast. W tych trudnych czasach budynki, które wspierają i zachęcają do aktywnego dojeżdżania do pracy, są cenione – certyfikacja ActiveScore to najskuteczniejszy sposób na poinformowanie ludzi, że Twój budynek dba o aktywne podróżowanie. | ActiveScore Team

Jakie korzyści przynosi certyfikacja ActiveScore?

  • Zwiększenie atrakcyjności i wartości budynku,
  • Zainteresowanie i utrzymywanie najemców,
  • Wspieranie zrównoważonego rozwoju,
  • Rozszerzenie strategii ESG,
  • Zmniejszenie śladu węglowego związanego z dojazdem do pracy,
  • Zdrowie i dobre samopoczucie użytkowników.

Obecnie w Sweco posiadamy 10 kompetentnych konsultantów, które mają wiedzę i uprawnienia, aby pomóc klientom w ulepszeniu swoich budynków oraz otrzymaniu certyfikatu ActiveScore.

ActiveScore - certyfikat Sweco

Osoby do kontaktu

Daniel Hojniak

Daniel Hojniak

Kierownik Zespołu WELL AP, LEED AP, BREEAM AP
Magdalena Migdał

Magdalena Migdał

Konsultant ds. zrównoważonego budownictwa
Share via
Copy link