0 of 0 for ""

Sweco Polska będzie współpracowało z Politechniką Krakowską

Fot.: Piotr Zych / od lewej: Mariusz Gorczowski, Kierownik Zespołu BIM | Maciej Olejarczyk, Dyrektor Biura Projektowego Sweco Polska w Krakowie | prof. dr hab. inż. Andrzej Szarata, Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej | dr hab. inż. prof. PK Lucyna Domagała, Prodziekan Wydziału

Sweco Polska będzie współpracowało z Politechniką Krakowską

Opublikowano: 04/05/2022

W kwietniu br. została podpisana umowa ramowa o współpracy pomiędzy Biurem Projektowym Sweco Polska w Krakowie a Wydziałem Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Ma ona na celu stałą wymianę doświadczeń oraz wzajemne świadczenie usług, takich jak m.in. organizowanie praktyk i stażów studenckich, czy wspólne opracowywanie i badanie nowych technologii.

„Jestem dumny z możliwości podjęcia współpracy z Uczelnią, która miała tak duży wpływ zarówno na moje życie zawodowe, jak i dużej części Pracowników Biura Projektowego Sweco Polska w Krakowie” – powiedział Maciej Olejarczyk, Dyrektor Biura Projektowego w Krakowie.

Sweco Polska będzie współpracowało z Politechniką Krakowską

Fot.: Piotr Zych / od lewej: Maciej Olejarczyk, Dyrektor Biura Projektowego Sweco Polska w Krakowie | prof. dr hab. inż. Andrzej Szarata, Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 000 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie. Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 22 mld SEK (2,1 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap