0 of 0 for ""

Zapraszamy na 5. edycję konferencji “Miasta Przyszłości”

Zapraszamy na 5. edycję konferencji “Miasta Przyszłości”

Opublikowano: 17/08/2022

5. edycja konferencji „Miasta Przyszłości” odbędzie się kolejny raz w trybie online. Spotkamy się w dniach 13-15 września 2022 roku w godzinach 10-13. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Program

W ramach 5. edycji konferencji planujemy 3 dni ciekawych tematów związanych z miastami. Każda sesja tematyczna będzie na żywo i potrwa około godziny. Prelegenci będą mieli 20 minut na prezentację. Potem będzie 30-minutowa dyskusja prelegentów z udziałem dziennikarzy i ekspertów zajmujących się miejską tematyką. Będziemy korzystać z platformy StreamYard oraz YouTube, więc uczestnicy będą mogli na żywo zadawać swoje pytania.

Sprawdź na stronie wydarzenia jakie tematy mamy w programie i kogo zaprosiliśmy do udziału w konferencji!

Organizatorami konferencji Miasta Przyszłości są: Fundacja Miasta Przyszłości oraz Sweco Polska.

Osoby do kontaktu

Janusz Mizerny

Janusz Mizerny

Starszy Inżynier ds. efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, Sustainability manager

Klaudia Moralewicz

Konsultant ds. zrównoważonego budownictwa
Magdalena Migdał

Magdalena Migdał

Konsultant ds. zrównoważonego budownictwa

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 500 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie. Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 23 mld SEK (2,2 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap