0 of 0 for ""

BREEAM i LEED

Konsultanci Sweco z powodzeniem zajmują się oceną nowych i istniejących budynków przy pomocy dwóch najpopularniejszych systemów na świecie – brytyjskiego BREEAM® i amerykańskiego LEED®.

Jesteśmy uznanym liderem na rynku certyfikacji w Polsce

Wieloletnie doświadczenie, wpracowane praktyki i narzędzia pozwalają nam na skuteczne wsparcie naszych klientów. Indywidualne i elastyczne podejście oraz duże zaangażowanie czynią z nas idealnego partnera, wspierającego w odnoszeniu największych sukcesów. Współpracujemy z wiodącymi polskimi i międzynarodowymi deweloperami, inwestorami, architektami, zarządcami nieruchomości, funduzami inwestycyjnymi oraz samorządami i jednostkami publicznymi.

Certyfikacja BREEAM i LEED

Konsultanci Sweco z powodzeniem zajmują się oceną nowych i istniejących budynków przy pomocy dwóch najpopularniejszych systemów na świecie – brytyjskiego BREEAM® i amerykańskiego LEED®. Sweco jest liderem w Polsce w zakresie certyfikacji BREEAM z prawie  40-procentowym udziałem w rynku. Przeprowadziliśmy pierwsze w Polsce certyfikacje BREEAM New Build oraz BREEAM In-Use.

BREEAM oraz LEED to wielokryterialne systemy oceny jakości budynków, które stały się standardem w branży nieruchomości w Polsce, Europie i na świecie. Certyfikaty te promują zrównoważone budownictwo, a także zdrowe i przyjazne środowisko pracy.  Certyfikując budynek w schemacie BREEAM lub LEED można zredukować koszty eksploatacji oraz stworzyć sprzyjające warunki środowiska wewnętrznego mające duży wpływ na produktywność pracowników. Ponadto międzynarodowy i powszechnie ceniony certyfikat to pozytywny, zielony wizerunek, dodatkowa wartość dla najemców, deweloperów oraz funduszy inwestycyjnych. Powyższe systemy oceniają cechy budynku takie jak: efektywność energetyczną, materiały i konstrukcję, eksploatację i realizację, gospodarkę odpadami, zużycie wody, jakość środowiska wewnętrznego, dostępność do środków transportu, wartość ekologiczną inwestycji.

AFI V.Offices Kraków, Polska
Sweco Polska odpowiadało za proces certyfikacji obiektu biurowego AFI V.Offices w Krakowie
Budynek naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Warszawskiego Warszawa, Polska
Sweco Polska odpowiadało za proces certyfikacji budynku naukowo-dydaktycznego Uniwersytetu Warszawskiego
Więcej naszych projektów

Osoby do kontaktu

Marcin Gawroński

Marcin Gawroński

Dyrektor Działu BUDOWNICTWA EKOLOGICZNEGO
Copy link
Powered by Social Snap