0 of 0 for ""

Sweco Polska odpowiadało za proces precertyfikacji Warsaw UNIT w najnowszym systemie WELL v2 Core

Sweco Polska odpowiadało za proces precertyfikacji Warsaw UNIT w najnowszym systemie WELL v2 Core

Opublikowano: 25/10/2021

Warsaw UNIT należący do Ghelamco Poland jest oficjalnie precertyfikowany systemem WELL v2 Core. To największy projekt tego typu w Europie który uzyskał precertyfikację stosując najnowszą, bardziej rozbudowaną wersję schematu WELL. Za proces precertyfikacji odpowiadało Sweco Polska.

Sweco Polska odpowiadało za proces precertyfikacji Warsaw UNIT w najnowszym systemie WELL v2 CoreCo oznacza to dla użytkowników? Warsaw UNIT zapewnieni najwyższej jakości środowisko wewnętrzne oraz wsparcie zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników. Projekt jest teraz na ostatniej prostej do uzyskania finalnej certyfikacji na wysokim, zaplanowanym wcześniej poziomie. Więcej o tym i innych systemach certyfikacji możecie przeczytać w zakładce Certyfikacje wielokryterialne.

Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych. Dziękujemy za bardzo ciężką pracę i wspólne rozwiązywanie wszystkich wyzwań, jakie napotkaliśmy, w szczególności: zespołowi Sweco Polska, zarządcy nieruchomości CBRE Poland i oczywiście naszemu klientowi Ghelamco.

Ciekawostka

Korzystaliśmy z pilotażowej wersji systemu. Jednostka certyfikująca International WELL Building Institute (IWBI), uwzględniła nasze doświadczenia przygotowując finalną wersję WELL v2, którą wykorzystuje teraz cały świat.

Osoba do kontaktu

Daniel Hojniak

Daniel Hojniak

Starszy Inżynier ds. zrównoważonego budownictwa

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 000 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie. Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 22 mld SEK (2,1 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Wyślij nam swoje pytanie. Zapewniamy, że skontaktujesz się z odpowiednią osobą.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap