0 of 0 dla ""

WELL i Fitwel

Wiele czynników środowiska zewnętrznego, jak i wewnętrznego ma wpływ na zdrowie człowieka, a biorąc pod uwagę, że większość naszego czasu spędzamy w budynkach, warto zadbać, aby były one zdrowe.

Jesteśmy uznanym liderem na rynku certyfikacji w Polsce

Wieloletnie doświadczenie, wpracowane praktyki i narzędzia pozwalają nam na skuteczne wsparcie naszych klientów. Indywidualne i elastyczne podejście oraz duże zaangażowanie czynią z nas idealnego partnera, wspierającego w odnoszeniu największych sukcesów. Współpracujemy z wiodącymi polskimi i międzynarodowymi deweloperami, inwestorami, architektami, zarządcami nieruchomości, funduszami inwestycyjnymi oraz samorządami i jednostkami publicznymi.

Certyfikacja WELL i Fitwel

Wiele czynników środowiska zewnętrznego, jak i wewnętrznego ma wpływ na zdrowie człowieka, a biorąc pod uwagę, że większość naszego czasu spędzamy w budynkach, warto zadbać, aby były one zdrowe. Naprzeciw wychodzą dwa systemy certyfikacji WELL i Fitwel skupiające się na ludzkim zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Trendy te stanowią dziś kluczowe elementy zrównoważonego rozwoju i wyznaczają kierunki, w których powinny podążać przyjazne dla użytkowników budynki.

Więcej o certyfikacji piszemy na naszym blogu w artykule „Zdrowe budynki czy to jest możliwe WELL i Fitwel oraz korzyści jakie dają nam te metody oceny”, zachęcamy do lektury.

Sweco jako lider certyfikacji w Polsce, będzie dla Państwa najlepszym partnerem w drodze ku polepszaniu jakości środowiska wewnętrznego zarówno istniejących, jak i nowych budynków oraz przestrzeni pracy i życia:

  • w naszym zespole posiadamy akredytowanych specjalistów,
  • jesteśmy jedną z pierwszych firm oferujących usługi certyfikacji WELL i Fitwel w Europie,
  • jesteśmy zaangażowani w certyfikacje wielu prestiżowych budynków komercyjnych realizowanych aktualnie w Polsce oraz w Europie,
  • braliśmy czynny udział w konsultacjach podczas tworzenia najnowszej wersji systemu WELL v2,
  • pomagamy zweryfikować jakość środowiska wewnętrznego w budynku (m.in. za pomocą pomiarów).

IWBI Member

 

Grupa Sweco posiada członkostwo IWBI Membership dzięki czemu nasi klienci mogą skorzystać z dodatkowych zniżek na opłaty certyfikacyjne WELL.

AFI V.Offices Kraków, Polska
Sweco Polska odpowiadało za proces certyfikacji obiektu biurowego AFI V.Offices w Krakowie
Budynek naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Warszawskiego Warszawa, Polska
Sweco Polska odpowiadało za proces certyfikacji budynku naukowo-dydaktycznego Uniwersytetu Warszawskiego
Olivia Business Centre Gdańsk
Sweco Polska odpowiadało za proces certyfikacji WEEL Health-Safety Rating obiektu biurowego

Osoby do kontaktu

Marcin Gawroński

Marcin Gawroński

Dyrektor Działu BUDOWNICTWA EKOLOGICZNEGO
Daniel Hojniak

Daniel Hojniak

Kierownik Zespołu WELL AP, LEED AP, BREEAM AP