0 of 0 for ""

Warszawskie Zespoły Sweco zmieniły lokalizację biur

Warszawskie Zespoły Sweco zmieniły lokalizację biur

Opublikowano: 04/07/2022

Zakończyła się przeprowadzka warszawskich Zespołów Sweco Polska do nowej lokalizacji. Od teraz wspólnie rezydują w nowo wybudowanym biurowcu Forest przy ul. Burakowskiej 14 w Warszawie. Tym samym biura przy ul. Bukowińskiej oraz Alejach Jerozolimskich zostały zamknięte. Nową powierzchnię współdzielą Zespoły: „Woda, Odpady, Energia”, „Konstrukcje, Przemysł”, „Nadzór Inwestorski Warszawa”, „Dział Budownictwa Ekologicznego”.

Biurowiec, a właściwie kampus biurowy Forest, liczy 78 000 m2 powierzchni całkowitej. Pomiędzy budynkami powstał przechodni plac i zielone tereny relaksu o rozmiarze dwóch boisk piłkarskich z 400 gatunkami drzew, krzewów i oczkiem wodnym zimą zamieniającym się w ślizgawkę. Na dachu zlokalizowany jest ogólnodostępny (także dla okolicznych mieszkańców) ogród, w którym rosną m.in. truskawki, pomidory, maliny, różnego rodzaj zioła, a rozpościerający się piękny widok na Warszawę jest dodatkowym atutem.

Warszawskie Zespoły Sweco zmieniły lokalizację biur

Biuro Sweco zlokalizowane jest na 4 piętrze. Jego powierzchnia to 670 m2, z której korzystać będzie około 60 projektantów, konsultantów i inżynierów. Poza kuchnią czy toaletami, znajdują się tam dwie salki konferencyjne, pokoje cichej pracy i kilka pomieszczeń biurowych. Pozostałą, największą część, stanowi open space.

Warszawskie Zespoły Sweco zmieniły lokalizację biur

Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, a także WELL. Za proces certyfikacji BREEAM odpowiadał nasz Dział Budownictwa Ekologicznego. Więcej na temat samego kompleksu znajduje się tutaj >>>.

AKTUALNY ADRES SWECO POLSKA W WARSZAWIE

Biurowiec Forest (piętro 4, Trzon F)
ul. Burakowska 14
01-066 Warszawa

Warszawskie Zespoły Sweco zmieniły lokalizację biur

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura i dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 500 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie. Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 23 mld SEK (2,2 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap